Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha töltenek képeket a telefono...

Ha töltenek képeket a telefonomra akkor hozzáférnek akkor vagy esetleg később a telefonomon lévő képekhez?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni és úgy tették a telefonomra a csónakázós képeket, hogy a laptopjukhoz hozzá csatlakoztatták a telefonomat és a telefonomba “importált elemek” mappába kerültek a képek.

Hozzá férnek ilyenkor az én képeimhez is vagy ez nem függ össze?

Bocsánat nem értek hozzá 😅 iphone-om van ha ez számít valamit



#fénykép #iPhone #hozzáférés #Importált képek
2021. szept. 23. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A telefonodat feloldottad és rányomtál hogy a számítógép megbízható?
2021. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert tök gyorsan történt minden és külföldön voltunk nem is mindent értettem amit mondtak 😕
2021. szept. 23. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy egy csónakázos programon a telefonokba piszkálnának bele, simán megkaptad a képeket csak.
2021. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha USB-vel csatlakozik a szamitogephez a mobilod akkor gyakorlatilag minden képet lát. De ha nem értesz hozzá akkor így nehéz megmondani hogy csak a mobilodra mentettek képet és a mobilodrol nem mentettek semmit.
2021. szept. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem oldod fel a telefont és nem adod meg megbízhatónak a számítógépet rá sem tudnak tölteni. Ha meg ezeket megcsinálod akkor meg már lementeni is tudtak ha akartak. És nem csak képet lehet lementeni onnantól már.

Ne add ki a telefonod a kezedből soha és ne dugdosd rá ismeretlen gépre! Van sok más lehetőség a képek átvitelére, elküdhették volna messengeren is (gépről is), emailben is, stb.

Még régebben sem adtam oda senkinek amikor csak valami nyomógombos telefonom volt, most meg amikor bankkártyaadatok meg ilyenek vannak rajta, még a közelébe sem mehet senki.

Ha valaki megkérdi hogy megnézheti-e, akkor mondom, hogy igen... apple.hu, ott megnézheti, meg a youtubeon a teszteket. :D

2021. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!