Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 20 Lite wifi gond?

Honor 20 Lite wifi gond?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: Kinn a felkiáltójel fenn a wifi ikon mellett, és a kapcsolatoknál is a akapcsoalt mellett ki van írva, hogy nincs internetelérés. Viszont net van a telefonon, kivétel ez alól az üzenetküldő rész, nem a messenger a sima Üzenetek rész, ott nem is tudok küldeni csak a Küldés... van kinn alul.


Próbáltam már a telefont kikapcsolni majd be, próbáltam a routert újraindítani, illetve elfelejtettem vele a akpcsoaltot és újra csatlakoztam, de már ott is azt írja ki ahogy érzi a wifit hogy nincs internet.


Mindig ezt a wifi-t használom itthon, eddig enm volt semmi baj, délután kicsit használtam egy másikat nem itthol, akkor is ment minden szépen, viszont az itthoni most ezt csinálja.


Mit elhetne tenni?



2021. okt. 4. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dettó.

[link]

2021. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huhh akkor rendben.
2021. okt. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!