Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van akkor ha van egy...

Mi van akkor ha van egy teljesen új pendriveom de azt a számítógép nem érzékeli?

Figyelt kérdés

Teljesen új a pendrive, de ha bedugom a számítógépbe, nem érzékeli. Próbáltam már mindegyik kis lyukat, de nem, egyszerűen nem érzékeli?

Miért van ez?


2021. okt. 5. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Rossz a pendrive. Vissza a feladónak.

(másik gép sem érzékeli?)

2021. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem másik sem. :(
2021. okt. 5. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg küldd/vidd vissza.
2021. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg lemezkezelőben (ha Windows-t használsz). Nekem van olyan pendrive-om, amit nem érzékel egy gép sem (pontosabban csak az Op. rendszerek), de csak azért, mert úgy van leformázva (speciális program van rajta, csak róla bebootolva lehet futtatni). Ha lemezkezelőben sem jelenik meg, akkor tényleg rossz. Ha ott megjelenik, akkor csak formázni kell és onnanstól kezdve lehet használni.
2021. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 mondja a tuti-t. megeshet, hogy nincs formázva. a te géped pedig lehet nem sipákol olyankor.
2021. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Nem wish-ről rendelt 2TB-os pendrive ugye?
2021. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sosem értettem azt, hogy valaki miért árul olyan pendrive-ot, ami nincs formázva megfelelően úgy, hogy a gép lássa, egy laikus nem fog tudni vele mit kezdeni. Persze ha ez külön fel van tüntetve ahol rendelted, akkor az más.
2021. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!