Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE (2020) vagy iPhone 11?

IPhone SE (2020) vagy iPhone 11?

Figyelt kérdés

Nekem még egy 6s-em van, de már időszerű lenne lecserélni és ebben a két telefonban gondolkozom egyelőre. Mindenképpen iPhonet szeretnék, ez biztos, de a konkrét típust nem döntöttem még el és főleg kényelmi, esztétikai szempontok okozzák a dilemmámat. Szerintem átlag felhasználó vagyok, tehát igazából bármelyik megfelel azon célokra amikre használom és árban sincsen nagy különbség a kettő között.

Az SE-ben tetszik, hogy jobban hasonlít a jelenlegi telefonomhoz (méret, forma, gomb - touch id), de a színekkel nem vagyok kibékülve, hiszen a fehér előlapja is fekete és a feketét mint szín nem szeretem. A 11-ben pedig azt találom negatívumnak, hogy valamivel nagyobb (nem tudom kényelmes-e egy kézben) és a teljes előlapot kitölti a képernyője, ami nekem még fura. Majd megnézem élőben és úgy meg is tudom fogni stb., mert az lesz a mérvadó, de kíváncsi vagyok másoknak mik a tapasztalataik, élmények stb. ezekkel a telefonokkal kapcsolatban, könnyű volt megszokni a gomb hiányát és a face id-t vagy sem, mit szerettek bennük, mit kevésbé stb.


2021. okt. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
11
2021. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy véletlenül aki ugyan ezzel a kérdéssel kezdte múlt héten aztán elhatározta hogy akkor SE lesz? :D


Most pedig újra? :)

2021. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, én még nem tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de akkor ezek szerint más is gondolkozik rajta :D
2021. okt. 6. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Na jó akkor újra... :)


SE 2 frankó de gyenge üzemideje van.

Ha sokat nyomkodod akkor vagy mindig legyen nálad power bank vagy 11.


Elmész egy boltba ahol van mindkettő és megfogdosod méret miatt...

2021. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!