Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-est lehet tölteni...

Iphone 11-est lehet tölteni sima lightning-A kábellel is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye a dobozban C-s kábel van, tegnap vettem is mellé egy 20w adaptert, de olvastam, hogy ez eléggé rombolja az aksit hosszú távon, ezért kipróbálnám az 5w töltést. Az a kérdésem, hogy sima lightning-a kábellel lehet tölteni ezt a telefont vagy kell venni egy c-s 5w adaptert? Köszi előre is a válaszokat!

#gyors töltés #Iphone 11 #Lightning A #Lightning C
2021. okt. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan töltheted bármivel.
2021. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:

“ eléggé rombolja az aksit hosszú távon”


3 év után esélyes egy aksi csere szerintem. Annyira nem kell félni tőle.

Van olyan mobil, amit 45W-tal töltenek, ezek mellett eltörpül a 20W-os töltés.

2021. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Október 20-án lesz 2 éves a 11 pro-m a gyári 18W-os gyorstöltővel töltöttem, meg néha 2,4A-es powerbankról és 91%-os az akksija. Na mit rombol le a mi? :D

Nem kell elhinni minden marhaságot amit a vérpistikék terjesztenek az interneten. Szerencsére az okostelefonokna töltésben is okosok, nem fogják kinyírni az akkut töltés közben. 80% felett már amúgy sincs gyorstöltés, korlátozódik a töltési sebesség elég rendesen.

Az előző iPhonejaimat meg az iPad 12W-os töltőjével töltöttem, azoknak sem lett soha semmi baja.

Az 5W-os töltővel csak magadat szivatod meg... egy örökkévalóság lesz mire feltöltődik.


Amúgy igen, használhatod az A-s kábelt is. A powerbankról én is azt használtam, mert azon nincs C-s lyuk.

2021. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!