Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rakjam újra a telefonomat...

Rakjam újra a telefonomat vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vettem meg a xiaomi remdi note 9-es telefonomat ami 3/64 gb-s. Amikor megkaptam nagyon lassú volt és egy hónap után újra raktam (pl fél perc volt amire megnyitottam a kamera appot, random kifagyott). Az újratelepítés után normálisan működött egy darabig majd ismét újraraktam mert elkezdett belassulni. Ez volt kb 2 hónapja. Most már megint be van kicsit lassulva de nem vészes. Nem tudom hogy mit tegyek. Azt hallottam hogy nem szabad sokszor újra rakni mert egyre lasabb lesz. Azt is hallottam hogy azért is lassul be hamar a telefon mert mediatek-es processzor van benne és hogy az sz*r. Mondták azt is hogy lehet hogy nem kellett volna a 3-64-eset venni hanem inkább a 4/64-eset kellett volna. Egyik ismerősöm azt is mondta hogy lehet hogy gyári hibás. Neki is ugyanilyen telefonja van de neki sem valami gyors.

Jelenleg mindent normálisan visz a telefonom csak kicsit lassan tölti be az appokat egy xiaomi redmi note 8-hoz képest ami egy régebbi modell. Annyi benne az idegesítő, hogy néha amikor instázok kifagy és újra kell indítani. Szerintetek mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm!☺️



2021. okt. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Inkább venni kell iPhone 13 Pro Max 1Tb
2021. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Igen, iPhone kell!
2021. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

eladod hardverapro n es veszel egy jobbat


Snapdragonosat

Mediatekben sokkal kevesebb a jo es azok dragak is akkor


meg ha tudsz valoban legalabb 4GB os legyen

2021. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Xiaomi nem legjobb telefon .
2021. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!