Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál ha lejár a hűségidő...

Telekomnál ha lejár a hűségidő és nem hosszabbítom meg, akkor emelkedhet a díj?

Figyelt kérdés
Ezzel riogatnak. Ha így van, mégis miért?

2021. okt. 11. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Emelkedhet, te meg otthagyhatod őket a csába, vagy másik díjcsomagot választhatsz.
2021. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Pont azért emelkedik, mert lejárt a hűségidő. Hosszabbíts vagy keress másik szolgáltatót.
2021. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem emelkedhet. A hűségidő azt jelenti, hogy az alatt nem válthatsz olcsóbb csomagra, meg nem léphetsz ki. Ha lejár a hűségidő, attól önmagában nem változik semmi, csak már nem vagy kötve.
2021. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Engem is 2 éve cseszegtenek, hogy írjak alá nekik újabb 2 évre, de nem akartam, mert lehet megszüntetem. Eddig ugyanannyi.
2021. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem kellene, hogy emelkedjen. Hűség idő alatt feljebb válthatsz vissza nem. Viszont, ha lejárt a hűségidőd az is lehet, hogy a csomagod már régi(talán már meg is szűnt) l ezért automatikusan módosítják az előfizetésedet. Lehetnek olcsóbb, kedvezőbb előfizetések számodra, ezért érdemes megnézni most mit adnak annyi pénzért.
2021. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem módosítasz a csomagon, akkor nem emelkedik.

Még akkor sem, ha az aktuális csomagod már nem létezik

Te még használhatod egészen addig, amíg nem váltasz, és mindaddig az eredeti havi díjat fogják kiszámlázni.

2021. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem emelkedhet, ilyenkor neki állnak zaklatni, ha "túl kedvező" csomagba vagy, hogy "van egy hasonló csomag, átrakjalak oda? jó lesz neked ott is"
2021. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem láttad : Lehet, hogy automatikusan új hűséget lesz, de ezt is fel lehet mondani 14 napon belül ill. csak az infláció mértékével emelkedhet max 100-200ft-ot szerintem + , ha a vezetékesen túl sokat telefonálsz és nem korlátlan a csomagod.
2021. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!