Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E után...

Samsung Galaxy A20E után milyen iphonet vegyek ami kényelmes és kicsi?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt utoljára iphoneom és azóta sajnos vissza álltam androidra, de nagyon nem kedvez nekem és ismét iphonet szeretnék. Ez a galaxy a20e már nagy nekem, fogásilag mondanám hogy jó de sokszor a méret miatt mindig az arcomra esik vagy szó szerint kirepül a kezemből. A képernyőt néha csak nehezen tudom átérni, egy ujjal nem tudom egyszerűen. Ezért most szeretnék egy jó iphonet ami kényelmes így egy kicsi női kézben, méretileg kicsi és zsebben elfér kényelmesen. 450.000 gondoltam de még adhatok hozzá főleg a tárhely miatt is sok kéne. Főleg tapasztalatokat várnék akiknek van kényelmes és tud is róla mondani néhány dolgot, nem csak annyit hogy "egyiket sem", tipikus iphone utáló válaszokat meg nem várok..

2021. okt. 14. 04:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

nyugi emberek.:)

nekem már csak az iphoneok jönnek be hiába van olcsóbb jó kategóriás mobil is. nekem az iphone is ugyanúgy többre képes sőt sosem csalódtam benne. meg nem is erre irányult igazán a kérdésem se.

2021. okt. 14. 11:07
 12/20 Morzsi007 ***** válasza:
71%

“ Mindenesetre értem az érveket, köszi :)”



Nem érted, szerintem. Azt sem mondta senki, hogy az android rossz vagy jobb az iphone. Mindenki más és más igényei vannak. Hogy neked nem volt kezedben iphone 1-2 percnél tovább és a berögzült szemlélet maradt meg benned idáig az nem jelenti azt, hogy jól gondolod a dolgokat. Nem csak az összeszerelésről szól a dolog, hanem a fejlesztésekről. Amit most dobott a piacra az apple 13-as széria olyan kamerarendszere és teljesítménye egyik konkurenciának sincs. Ezt úgy, hogy 12Mp-es szenzorokat használ, fele annyi RAM-ot és kisebb akkumulátort tartalmaz, és így is hosszabb üzemidőre képes, mint amiben nagyobb aksit pakolnak, teljesítményről nem is beszélve. Android vonalon is vannak komoly darabok, de az nem a 200 000Ft-os kategória. :))

2021. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12.pontosan :)
2021. okt. 14. 11:20
 14/20 A kérdező kommentje:
most már hogy ennyi jót hallok a 13-as szériáról lehet mégis a 13 mini lesz a kiválasztott :D
2021. okt. 14. 11:21
 15/20 anonim ***** válasza:
#10: például a 2 éve 180 ezres ASUS Zenfone 6 olyan tökéletesen működik mai napig, mint új korában.
2021. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Morzsi007 ***** válasza:
52%

Örülök neki :)

De ez nem tulajdonság.

2021. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15.és ezzel mit akarsz mondani? nem erre irányult a kérdésem...
2021. okt. 14. 11:55
 18/20 anonim ***** válasza:

A #10-es kérdésre válaszoltam, és arra, hogy 200 ezerért is lehet venni olyan Androidos telefont, aminél nem fog teljesítményben feltűnni, hogy kevesebbet érne egy félmillás iPhone-nál. Ennyi. Ez nem meggyőzés, ez tény, de felfogtam, hogy nem szereted az Androidot, ezért nem is firtattam tovább a témát.

Az atyaúristent is bele lehet pakolni egy telefonba, hogy ezerszeres áron eladják pl. egy laptophoz képest, de semmi értelme nem lesz, mert megfelelő konfiguráció, és kompatibilitás mellett sokkal kevesebb hardverigénnyel is futnia kéne.

2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Morzsi007 ***** válasza:

“ Az atyaúristent is bele lehet pakolni egy telefonba, hogy ezerszeres áron eladják pl. egy laptophoz képest, de semmi értelme nem lesz, mert megfelelő konfiguráció, és kompatibilitás mellett sokkal kevesebb hardverigénnyel is futnia kéne.”


Jól mondod, pl a Xiaomi csúcsmobilja, mindent beletettek, ami most a legjobb. Az apple nem ezt csinálja, hanem összecsiszolja a hardvert a szoftverrel ez mellett saját egyedi cpu-kat, gpu-kat fejleszt, ami sokkal hatékonyabban működik.


Tudom nem nekem válaszoltál, de az jött le, hogy Te meg az iphone-t nem szereted. :)). Amúgy egy 12 Mini kb 230 000 Ft, ami messze van a fél milliótól, és a telefon nem a legalja a kínálatnak. Szép napot !

2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18.elég volt már..
2021. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!