Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen tènyleg volt a 2000-es...

Ilyen tènyleg volt a 2000-es èvek elejèn vagy csak a szüleim hülyítenek?

Figyelt kérdés
Szerintük ès tapasztalataik szerint ha kint voltál külföldön pl románia vagy szerbia akkor ha hazatelefonáltál mobillal akkor a te hangod hallották de nem magyarul hanem azon a nyelven amelyik országban voltál.

2021. okt. 14. 14:00
1 2 3
 1/21 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy egyáltalán felmerül benned, hogy ez igaz? :)
2021. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt, én annak idején Szlovákiából, Horvátországból telefonáltam haza és magyarul hallottak, nem szlovákul, meg horvátul. Szóval a szüleid ebben az esetben viccelnek veled.
2021. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
csak hülyítenek :D XD
2021. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Még most sincs ilyen szinten a fordítási technológia, nem hogy akkor. :D

Ráadásul ennek mi köze lenne ahhoz hogy melyik országban vagy? Én Romániában élek, mobilon is inkább romániai számokat hívok, de mindig magyarul beszélgetünk.

2021. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Meg hogy ha kimentél és átlépted a határt akkor a telefonod menüje átváltott arra a nyelvre ahova mentél.



Én se hiszem, de olyan erőszakosan, mondják mint ha ők is elhinnék. Mikor visszakérdeztem hogy az nem egy automata szövege volt véletlen? Na utána úgy elhalgattak mint ha nem is lett volna téma ez a dolog.

2021. okt. 14. 14:16
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A telefonod max kap egy SMS-t, hogy átmentél a határon, a csomagod meg csak belföldön érvényes, s aktiváld a roaming-ot, vagy valami hasonlót.

De ez se biztos.


A rendszer nyelvének semmi köze a tartózkodási helyhez.

2021. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondtam nekik, de úgy rámförmedtek hogy az akkoris úgy volt és én nem tudom, mint ha az életük lenne a tét.
2021. okt. 14. 14:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nekik, hogy attól még hogy gyerek vagy, nem vagy hülye.

Mert amit ők mondanak egy nagyon nagy hülyeség.

2021. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
én már sok hülyeséget hallottam, de ekkorát még soha.
2021. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A te hangod biztos úgy hallják ahogy beszélsz. Szerintem arra gondolhattak, hogy ha telefonálni próbáltál de az nem sikerült, az adott ország nyelvén mondta be a hibát. Ez most is így van, Csehországban próbáltam telefonálni, erre elkezdett a telefonom csehül magyarázni valamit :D De nem annak a hangján akit hívtam.
2021. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!