Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: akkumulátort meríti...

IPhone: akkumulátort meríti jelentősen a Gmail, Facebook vagy Messenger App?

Figyelt kérdés

iPhone esetén e három alkalmazás (Gmail, Facebook, Messenger) meríti jelentősen az akkumulátort, vagy nem tapasztaltatok ilyet?

Ha valamelyik esetén jelentős energiafelhasználás tapasztalható, akkor mi segít, ha feladatkezelőből kilövésre kerül, az segít?



2021. okt. 14. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen az segít.

A Beállítások ›› Akkumulátor lapon lehet látni hogy melyik app mennyit fogyasztott, észre lehet venni ha valamelyik app kínozza az akksit.

Nálam jelenleg egyik app sem fogyaszt sokat a fentiek közül. Régebben a facebook app nagyon rossz volt, de javítottak rajta.

2021. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Régebben (pár hónapja) valaki mondta, hogy a Gmail app gyorsan vitte neki le a töltöttséget.

Nekem iPhone Se 2016 van és hiába cseréltettem akkut, elég gyorsan lemerül.

Kár hogy ezek az akku-használati adatok valahogy nem exportálhatóak ki táblázatba, hogy meg lehessen tanulmányozni alaposan.

2021. okt. 14. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mondjuk úgy van beállítva hogy állandóan keresse az emaileket akkor nem csoda hogy hamar lemerül
2021. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"értesítés: csak az elsődlegesek" - erre van állítva. Időlimitet nem tudok beállítani, hogy "X percenként nézze" csak az e-mail értesítés bekapcsolására van lehetőség, azonnali átküldés van. Elvileg ami x percenként nézegeti az e-mail-eket, az jobban merítené a telefont.
2021. okt. 14. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:

az azonnali átküldés meríti jobban, mert folyamatosan figyel...

amúgy miért nem jó a gyári mail app? azt lehet manuális frissítésre is állítani: csak akkor keres új emaileket amikor megnyitod az appot

2021. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gyáriról is azt olvastam, hogy az x percenkénti keresgetés meríti jobban és azonnali nem, van ahol kivesézik a push meg pop átküldést.

Munkával kapcsolatban jó ha azonnal jelez a telefon ha új üzenet érkezik.

2021. okt. 14. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó nem vitatkozom... Szokd meg hogy merül b..g

Vegyél dokkolót, vezeték nélküli töltőt, vagy powerbankot.

2021. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem állítottam 100% biztonsággal hogy "a Gmail meríti" és a push meg a pop átküldésről se akartam vitatkozni.
2021. okt. 14. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a szinkronizálást. Ha akarsz tudni a leveleidről, akkor megnézed, egy pillanat alatt betölt.
2021. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam neki én is de az nem tetszik neki, mert olyan komoly munkája van hogy minden infó azonnal kell!!!! :D
2021. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!