Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért azok szidják az iPhone...

Miért azok szidják az iPhone telefonokat, akiknek általában 60-80 ezres Xiaomi meg hasonló telefonjaik vannak?

Figyelt kérdés
Legalább is a környezetemben szinte mindig ez van. És általában ilyen nagyon idióta érvekkel társítva. Tegnap is egy ismerősöm büszkén mondta, hogy az ő 55 ezer forintos Xiaomi telefonjában erősebb a hardver mint az iPhone-omban, aztán ahogy elkezdtünk ugyan azzal játszani, neki szét laggolt az egész, nekem meg végig futott 60 fps-el. És mióta iPhone-ra váltottam, rengeteg ilyen "bizonyításon" átestem, de ezek az emberek még mindig tartják a véleményüket, hogy sz*r telefonom van. Miért?
2021. okt. 16. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Mert egy dekaval se jobb, csak +300 ezret kiadsz erte
2021. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem volt szerencsém Androidos telefonokhoz és iPhone-hoz is. Pedig Androidot jóval több ideig használtam, szinte egész életemben, iPhone-t még csak 3 hónapja. Valahogy én nem ezt látom, hogy "egy dekaval se jobb".
2021. okt. 16. 11:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és igen, ameddig Androidot használtam úgy voltam, hogy hülye az aki 250+ ezret ad egy telefonért. Mióta iPhone-om van és rájöttem miért kerül ennyibe, azóta úgy vagyok hogy egy 400+ ezrest is simán megvennék.
2021. okt. 16. 11:04
 4/17 anonim válasza:
47%
Mert irigy, csóró kutyák. Ezt a választ vártad, ugye?
2021. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem. És szerintem nem is az irigység hajtja őket. Csak érdekel miért ragaszkodnak ennyire a véleményükhöz, hogy rossz a telefonom, mikor napi többször bizonyítom nekik gyakorlatban, hogy miben jobb az enyém, ők meg semmit nem tudnak felmutatni.
2021. okt. 16. 11:14
 6/17 Morzsi007 ***** válasza:
53%
Ezzel nyugtatják magukat.
2021. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szirty ***** válasza:
41%

"Miért azok szidják az iPhone telefonokat, akiknek általában 60-80 ezres Xiaomi meg hasonló telefonjaik vannak?"


Egy lehetséges ok (ha eltekintünk a sznobizmustól és a hitvitáktól):


Amiért pont azok akik nem esznek ("szidják") az erős paprikát édes paprikát esznek. :)

2021. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, nagyon izgalmas ez a téma. Még, még, még!!
2021. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy már egy korábbi haslnó kérdésnél is írtam:

Mert buták.

2021. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baj aziphoneval, szerintem is nagyon jó, ha bele lehetne rakni két fizikai siker én is azt vettem volna. Azzal van baj amikor valaki azt hiszi hogy attól lesz valaki.
2021. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!