Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google play áruházban az...

A google play áruházban az app tulajdonosok ki tudják törölni a negatív értékeléseket?

Figyelt kérdés
Mert pár alkalommal észrevettem hogy amikor negatív értékelést adtam egy appra akkor az egy kis idő után eltűnt. Beírtam újra és megint ki törölte valaki. Mikor elküldtem akkor sikerült és meg is jelent. Szóval valaki ki törli. Sértő nem volt benne semmi csak egyest adtam. Akkor ezek szerint az app tulajdonosa tudja törölni a negatív értékelést ami nem tetszik neki?

2021. okt. 16. 14:37
 1/5 A kérdező kommentje:
És az a durva hogy igazam volt amikor ezeket az értékeléseket adtam. Nem adok negatívat, csak akkor ha valami tényleg nagyon rossz
2021. okt. 16. 14:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert így viszont akkor semmi értelme az appok értékelésének a google playben.
2021. okt. 16. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudják. Akkor törlődhet az értékelés, ha túl sokan találják nem hasznosnak ill. ha valaki jelenti a Google felé.
2021. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jelentik, akkor leszedik.

Ha olyat írtál, ami másnak is szúrta a szemét, akkor könnyen megeshet.

Mi volt a gonodod?

2021. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akik töröltetni próbálják a róluk, cégükről született rossz értékelést, azok vajon az iskolában is töröltették a rossz osztályzataikat?

Miből gondolják egyesek, hogy ők csakis 5 csillagot érdemelnek mindenkitől? Miért hiszik, hogy tökéletesek? Hogy nem lehet olyan ügyfelük, aki elégedetlen velük?

Ha valakinek nem tetszik, hogy kaphat nem 5 csillagot is, akkor az ne regisztrálja, vagy törölje magát.

Nem tudom, hogy értitek-e, mi a probléma. Ha mindenki elintézi magának, hogy szinte kizárólag 5 csillagos, csupa dícsérő értékelései legyenek, akkor mi értelme van egyáltalán az értékeléseknek?

ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!