Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual-SIM: Híváskor Telekom.HU...

Dual-SIM: Híváskor Telekom.HU vagy Vodafone-t vagy magánszámot ír ki a készülékem. Ezek előtt rendesen kijelezte a számomat vagy a nevemet. Miért? Mi változott?

Figyelt kérdés
Bővebben: Mióta 2 SIM-kártyát használok, azóta a kérdésben említett tüneteket produkálja. Még azután is, miután kivettem az újonnan belehelyezett Vodafone SIM-kártyát. Ezután is Vodafone címszót jelzett ki (a hívott fél beszámolója alapján). Vodafone SIM-kártya eltávolítása után egyből bekapcsoltam és egyből telefonáltam. Lehet, hogy még nem állt volna át? És mi van, ha x idő múlva sem áll át?

2021. okt. 18. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kártyánként lehet állítani a számkijelzést, legyen bent mindkettő, majd a hívás beállításoknál mindkettőt állítsd arra, hogy szám megjelenítése. Nekem is elállt amikor betettem egy második kártyát.
2021. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve a SIM kezelőben állítsd be az alapértelmezett hívó kártyát.
2021. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Így már meg tudtam oldani.
2021. okt. 18. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!