Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új MIUI frissítés miatt...

Az új MIUI frissítés miatt nem látom az értesítési felületen, hogy milyen zene megy, ezáltal ugrani sem, hogy tudom visszakapcsolni ezt?

Figyelt kérdés

Ugye az értesítési felületen mutatta eddig, hogy hol tart a zene, illetve volt egy megállító, és előre-hátra ugrás lehetőség. De a frissítés óta nem látom ott, így nagyon idegesítő, hogy folyton megkell nyitni az alkalmazást.

Valahogy vissza lehet ezt állítani? Felszínesen màr próbálkoztam de nem sikerült.



2021. okt. 21. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Restart, gyári visszaállítás (Mindent mentsél mert letöröl mindent!)


Ha ez sem akkor meg kell, várd a javítást...

Nem kell kapkodni egyes javítások telepítésével.

2021. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
30%
Ezért nem kell orrba-szájba ok nélkül frissíteni.
2021. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is frissítettem orrba szájba. A frissítés már legalább egy hete kint van és nem láttam, hogy bárkinek lenne baja. Szóval gondolom csak valami funkcióbeli változtatás volt és csak megkéne találni azt a beállítást.
2021. okt. 21. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

mivel a szajomi és a csájníz brendek hetente dobják piacra az új telefonjaikat így olyan mennyiségű eszköz van a piacon ami konkrétan kezelhetetlen frissítésügyileg.

Minden típusra külön meg kell csinálni és le kell tesztelni. Hogy érezzük miért is olyan nehéz ez. Külön a 4-6-8gigásra Ha van csájníz verzió akkor arra is ha van eu verzió akkor arra is.


Nagy számok törvénye alapján mivel a szajomi úgy terem mint a gomba, frissítési minőségen is igen jelentősen látszik...

Egy hét után sem igazán érdemes feltétlenül kapkodni. Hagyd a francba. Értesítést is kapcsold ki aztán annyi.


Üzleti életben sem az a lényeg hogy mindig mindent frissen tartsanak. Sokkal fontosabb a stabil megbízható működés mint néhány kétes ápdét.

2021. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az mi?
2021. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!