Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

3 telefon közül variálok, a samsung galaxy s20 FE 5G Sanpdragon procival (az exynost nem merném bevállalni) és a Mi 10T pro a legesélyesebb, de szemezgetek a kicsit drágább OP 9-el is. Néztem az Antutun is hogy a OP9 a Snapdragon 888-as procijával a top10ben van míg a másik kettő 865-sel csak a 35.hely körül van. Nekem egyébként nem játékra kell, nekem a kamera és a felület illetve a testreszabbhatóság fontosabb, de nem szeretnék úgy járni mint a régebbi samsungokkal hogy 2 hónap után már laggol (ezért félek is kicsit az s20 FE-től).

Ti mit ajánlotok?

A válaszokat előre is köszke:)



2021. okt. 26. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Op9
2021. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1+9
2021. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!