Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia 10 III telefonról...

Sony Xperia 10 III telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

Tetszik hogy nem túl nagy vagyis hát 6'colos és szerintem a 6 GB RAM és a 128 GB belső memória bőven elég! Kamera nem fontos nekem, alig fotózok!

Oled kijelzője van! Nem tartom túl drágának se! Neteznék, youtube,esetleg filmnézés meg alapvető használatra szerintem jó lenne! Ti mit gondoltok? 3 éve nyúzok egy Nokia 5.1-et ami már lassan tragédia annyira lassú meg fagyogat! Tudom hogy vannak olcsóbb ilyesmi tudásuk mint pl xiaomi vagy Samsung de nekem azok nagyok és nem tetszenek és nagy már nekem a kijelzöjük! Egyébként ez a Sony 6'col bőven elég és vízálló is! Valakinek van ilyen telefonja? Vagy meri ajánlani? Bármilyen kritikát meghallgatok! Köszönöm!



2021. okt. 26. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt olvastam még róla hogy csepp és porálló ami szuper! Egy Nokia 5.1 után szerintem ég és föld lenne gondolom én!
2021. okt. 26. 17:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak 1 esetben ajánlható, ha vékony telefon kell kimondottan és kicsi a kezed.

Amúgy felejtős.

Galaxy A52s 5G olcsóbban is jobb telefon tőle, talán az üzemidőt kivéve mert abban tényleg jó a 10 III.

2021. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!