Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Haverom állitása szerint az ő...

Haverom állitása szerint az ő Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonja jobb mint az én Iphone 7 Plus telefonom, ez hol lenne valóságos?

Figyelt kérdés
Szerintem még a sima 7 is jobb mint az. Nem csak azért mert Android, mert pl már egy Samsung Galaxy S9+ 128gb már simán alázza a sima 8-at is. Bár mondjuk a 7 Plus is majdnem olyan. De már a sima S9 is jobb. Ezt ugy irom, a Samsung S9 elott levo generacioja is eleg gagyi volt. Talan en hamarosan S9 vagy S9+ra valtok. Ha csak nem Iphone XS-re. A huaweinek is csak S20-tol voltal jo telojai. Bar a huawei p smart szeria meg a 2019-es Y7 is eleg jo volt. Bar azt azert nem szerettem mert ugyanannyiert adtak mint a 2019-es smartot. Es szerintem nem csak picikevel jobb. Meg ugy eleve minden jobb a smartban. Talan a 2018-snal mar nem azert de a 19-snel nem jobb sot. Es ezzel megtudtak vezetni az olyan bolndokat mint amilyen apam is. Y7-et vett smart helyett. Viszont a Xiaomi mindig is egy szar volt. Már bocsi xiaomi fanok. A redmi note 8 az szinte maga a pokol volt. Mert annyira lassu volt, mmeg olyan laggjai voltak mint a halál. Illletve szinte mar teljesen magat iranyitotta. Beakartam lepni egy oldalra es neha teljesen mashova iranyitott at. Es elvileg a 9-es szeria is csak kicsivel viselhetobb.

2021. nov. 5. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nokia a legjobb
2021. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Simán hw erőben igaz.

[link]


Apple 7 és 7 plusz majd nem ugyan az a telefon.

7Plus

nagyon kijelző.

Nagyobb akku

dupla fényképező

és 1Gb -as több ram.

Ennyi a különbség.


Ez most farok méregetés? Használja azt amit akar, örüljön neki. Mi akadályozza meg benne?

Te meg használd amit te akarsz.


Volt almám és szájomim is egyszerre. Nincs bennem kérdés hogy nekem mi a preferenciám.

Szájomi olcsó telefonokat gyárt. Ár értékben jók. Ennyi.

Ez most kb olyan hogy az Opelről bizonygatják hogy milyen k jó és mennyivel jobb mint egy bálna merci, mert az opel is ugyan oda megy.


Azért a 2 telefon között volt egy laza 3,5 év.

2021. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
83%
Szerintem fölösleges szubjektív meggyőződésen vitatkozni. Még akkor is ha objektív érvekkel tudod támadni az ellenfél érveit vagy alátámasztani a sajátodat...
2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A Xiaomi nem valami nagy szám. Nekem is volt. Olcsó húsnak híg a leve kategória. Ha valaki nem használja a netezésnél igényesebb dolgokra is a telót, annak jó
2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Iphone 7 plus veri
2021. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Le lehet pontozni,de akkor is jobb teleon a 7 plus xDDD
2021. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!