Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék fizetni telefonnal?

Hogy tudnék fizetni telefonnal?

Figyelt kérdés
Erste bankos vagyok, de a George nem az én telefonomon fut, hogy tudnék akkor fizetni telefonnal? Az Erste MobilPay-ről elég rossz véleménnyel vannak, szóval azt hanyagolnám. Milyen opciók vannak még? Simple? Esetleg Revolut?

2021. nov. 8. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
simple működhet, de a telefonodnak NFC-képesnek kell lennie
2021. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Simple t használok, kifogástalan. Amit az elődöm írt, az alapvető. A telefonoddal töltsd le a bankod "app" ját. Már letöltéskor kiírja, hogy az app az adott készülékre nem telepíthető, ha nincs benne az NFC. Ez az NFC nem letölthető, és gyártáskor belerakják a telefonba.
2021. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Google Pay már "támogatja" az Erstét is, én tegnap óta csak azzal fizetek. A George egyébként fel is ajánlja amikor belépsz, hogy töltsd le. Hogy van-e NFC-d, azt nézd meg vagy az állapotsor lehúzásával (ahol be tudod kapcsolni a wifit, bluetooth-t, stb.), vagy a beállításokban.
2021. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Simple az OTP-től.

Mindegy milyen bank, mindegy milyen kártya.

Gyakorlatilag csak emulálja a kártyaadatokat, mintha egy valós kártya lenne.

2021. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van NFC. Közben felfedeztem a GPay-t 😅
2021. nov. 8. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki megköszönte, hogy segítettek neki. Szóval szívesen.
2021. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Kedves válaszoló,


minden válaszra ment az upvote, de ha külön ragaszkodsz hozzá, akkor tessék: nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segítő szándékkal hozzászólt a kérdésemhez.

2021. nov. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!