Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le állandóan az...

Miért fagy le állandóan az iPhone 11?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem az Apple-től egy vadonat új iPhone 11-et. Eddig androidos voltam, első iPhone-om ez a készülék. Nagyon szeretem, könnyen meg is szoktam az iOS-t. Egy problémám azonban van vele, állandóan megfagy, sokszor percekig tart mire “érzékeli” hogy meg akarom nyitni a Facebookot pl. Ilyenkor sokszor rányomok az alkalmazás ikonjára és nem csinál semmit. Vagy amikor be akarok zárni egy appot és ugye felfele legyintek a kijelzőn ehhez, akkor abban az állapotban lefagy és nem tudok semmit csinálni vele. Ez mitől van? Legfrissebb szoftver van rajta, próbáltam már az újraindítást, nem segített. Olyan sokan dicsérik az iPhone-t pont ezért hogy nem fagy le soha, mint a droidos társai, én is ezért vettem meg, de nem erre számítottam. Ez valami hiba lehet a szoftverben, vagy esetleg a telefonnak van valami baja? Köszönöm ha segítetek 😊

2021. nov. 9. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Majd vissza veszed te még az androidost.
2021. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone 11 van lassan fél éve, de soha nem fagyott le vagy indult újra. A hibás modell nem az IOS sara.
2021. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez csak facebook esetén van így vagy más appnál is jelentkezik?
2021. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Más appnál is előfordul sajnos, a facebookot csak példaként írtam.
2021. nov. 9. 10:10
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért csodálkozok rajta, mert vadonat új a telefon, közvetlenül az Apple-től vettem, nem pedig használtan aminek akár rejtett hibája is lehet
2021. nov. 9. 10:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindennek lehet rejtett hibája.


Elejétől fogva így van vagy csak egy ideje?

Nem telepítettél valami alkalmazást ami eszi a telefont?

(Mondjuk ez androidra jellemző)


Ha nem akkor szerintem garanciális hiba lesz.

2021. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Morzsi007 ***** válasza:
85%

Nem szoktak fagyni az iphone-ok, de hát vannak kivételek még, ha ritkán is, de itt az élő példa.

Nem mindegy, hogy lefagy, vagy csak nem érzékeli az érintőpanel az újadat. Nem kapott ütést? Kijelzőn van valami védő üveg vagy fólia? Újad nincs kiszáradva nagyon?

2021. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Morzsi007 ***** válasza:
Most kezdte el, vagy az elejétől csinálja?
2021. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A gyári appokon kívül ezek vannak rajta: Facebook, messenger, youtube, amazon, netflix, twitter, shein. Mióta megvettem ezt csinálja, nem ejtettem le egyszer sem.
2021. nov. 9. 10:23
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, van rajta üvegfólia
2021. nov. 9. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!