Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki help. miert van az...

Valaki help. miert van az hogy tegnap rendeltem 200GB tarhelyet es meg is jott meg minden,viszont nem tudom semmire hasznalni es azt írja ki azota is hogy nincsen szabad tarhelyem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Milyen tárhely?
2021. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hol rendelted? mit? kivel? milért? :D
2021. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy felhő tárhelyet vettél, miközben maga a telefonod van tele? Csak kérdezem.
2021. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
iCloud felhő tárhelyet vettél, viszont a készüléked pedig a fizikai tárhelyből fogyott ki. Pár kép törlése vagy lementése után nem fog panaszkodni.
2021. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

Hmm... Hol lehet üres helyet venni és mennyi idő alatt hozzák ki?

Nekem a műhelyben vannak tele a polcok... :)

2021. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felhőtárhely vásárláskor azonnal látnod kell az új méretet. Max fél perc. Rá kell frissíteni esetleg, vagy újraindítani a telefont, de azonnal látni kellene.

Vagyis a vásárlásnál csesztél el valamit. Nem volt a kártyádon pénz, vagy valami hasonló probléma lehet.

2021. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!