Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Online aktivált Vodafone SIM...

Online aktivált Vodafone SIM kártya után küld a Vodafone valamit postán?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy megváltozott az aktiválás folyamata, hosszabb lett. Bár én a korábbit nem ismerem.


Meg kellett adni a lakcímkártya számát, lakcímet is , stb...

A Vodafone küld valamit aláírni vagy miután az aktiválás sikerült történik még valami?


Nem ott lakom ami a lakcímkártyámon van és ahol lakom azt nem adtam meg sehol sem. Csak ezért nem mennék haza.


Ha küld, mennyi idő van átvenni, aláírni, visszaküldeni?


Köszönöm!



2021. nov. 10. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem küldenek semmit, az igazolványod adatait le tudják tölteni a belügyminisztérium adatbázisából, azzal összevetik.
2021. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most nem tudom hogy van, de régebben utána küldték a szerződést meg egy aktiváló kódot, amit ha x napon belül nem használtál fel akkor érvénytelen a szerződés. Most lehet, hogy online minden elintézhető.
2021. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen így volt, de ma már össze van kötve a rendszerük a hatósági adatbázissal, onnan tudják hitelesíteni az adatokat amit megadtál, ha minden egyezik érvényes szerződés jön létre, nem kell "aláírni" semmit (az aktiváló kód volt az aláírás). Ez azért lett így, mert a régi rendszerben bármilyen kamu adatokat megadhattak, egy türelmi ideig működött, ami alatt lehetett rossz dolgokra használni a kártyát. Így azonnal lekéri az adataid és ha kamuzol, nem is aktiválódik a kártya.
2021. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!