Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a telefonra...

Hogyan lehet a telefonra letöltött alkalmazásokat és játékokat az sd kártyára áthelyezni?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy Nokia 2.1-esem. Borzasztóan rossz telefon volt, de könnyen át lehetett helyezni rajta a letöltött appokat és játékokat az sd kártyára. Csak rámentem a beállításokra. Aztán a tárolásra, és ott meg tudtam csinálni. Android 10 volt rajta. Jelenleg egy LG telefonom van amin szintén android 10 van, de mégsem tudom rajta ezt megcsinálni. Itt látható a képen hogy nincs sd kártya lehetőség. [link]

2021. nov. 14. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a telefon belső tárhelye lényegesen gyorsabb, és az SD kártyára rakott alkalmazásnak nincs értelme (Lassú, fagyna tőle a gép, stb) illetve a mai készülékek már elegendő belső tárhellyel rendelkeznek, így sehogy.


Sőt! Ha egy alkalmazás az SD kártyán van, és eltávolítod a kártyát, az teljesen felborítja a rendszer működését.


Ezért még ha lehetne sem ajánlott rá pakolni alkalmazásokat.


Illetve korábban sem magát az alkalmazást tett át, csak az adatait, amit a használatával letölt magának.



Mi célból szeretnéd az átpakolást?

Tárhely felszabadítása céljából inkább pakolj át minden személyes adatot (képek, zenék, kamera, stb) a kártyára, de alkalmazást NE!

2021. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy ájfónom van... így nem kell gondolkodnom ilyen baromságokon. :D
2021. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!