Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A halott pixelek továbbterjednek?

A halott pixelek továbbterjednek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre 3 apró fekete pontot a kijelzőn, nincsenek zavaró helyen de nem tudom tovább tudnake terjedni avagy sem. Sehol nem találtam biztos választ rá, tényleg szerencse kérdés? Vagy min múlik ez, hogy tovább terjede?


Egy telefon kijelzőjéről van szó (p30 pro)



2021. nov. 14. 22:06
 1/7 vantel ***** válasza:
50%

Ha maszk van a pixelen akkor nem terjed a tv szerint.

Be van oltva a pixeled? Mert a beoltottak tünetmentesen is terjeszthetik a pixelhalált.

Ha a pixelefd hörgőiből nem jön zaj akkor jó eséllyel túlélik.

2021. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából tényleg a szerencsén múlik. :)

Ne legyen leejtve, hozzáütve semmihez, akkor talán jobb eséllyel lesz szerencséd.

2021. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként a halott pixelek nem fertőzőek, nem terjeszkednek törvényszerűen...de azon a panelen amin több pixel is elromlik, előfordulhat ilyen, gyártási hibából vagy csak "balszerencsésebb" gyártásból eredően
2021. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Be van oltva a pixelem és nem zajos a hörgője sem :))
2021. nov. 14. 23:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát, megvan rá az esély, hogy több is legyen belőle, köszi a válaszokat.
2021. nov. 14. 23:31
 6/7 anonim válasza:

egyébként általánosságban nem oktondiság attól félni, hogy terjedni és növekedni kezd a képernyőhiba

nekem régen a kagylós telefonomon kontakthiba miatt halt meg egy pici terület a képernyőn, és az bizony egyre nagyobb és nagyobb lett (valószínűleg a mechanikai igénybevétellel együtt egyre szélesebb részen szakadt meg a kontaktus)

2021. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ugy gondolom erre is ez vár, ideig óráig talán jó de nem bízok benne.
2021. nov. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!