Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok videókat...

Miért nem tudok videókat átrakni a samsung galaxy a20 telefonról a laptopra?

Figyelt kérdés

Kábellel összekötöttem őket, semmit nem ad ki arról, hogy mit akarok csinálni a telefonnal, csak tölti és kész. Laptopon a kis nyíl a jobb alsó sarokba arra rányomtam, nincs ott a telefon, megnéztem a mappákat, ott sincsen. Csak a gépnek az adattárolója ( C: ) van ott. Telefonon se ad ki semmit, csak, hogy vezetékes töltés van, arra ha rányomok, akkumulátorról ad ki információt.

Nem az enyém a laptop, a kollégámé, dell inspiron 5000-res szériából valamelyik van neki (i3-as, nvidiával). Szóval nem hinném, hogy a laptop lenne a szemét. De semmit nem ad ki, hogy tudjak videókat átrakni a telefonról laptopra. Egyáltalán nem látja a telefont. Android talán 11-es van neki rajta One UI 2-essel, frissíteni akarja 3-as UI-ra csak semmi hely nincs a telefonon, ezért szeretné átküldeni a videókat a laptopra. Valaki tudna nekem segíteni? Van valami amit a Windows 10-en átvariáltak/bonyolítottak vagy a samsung bonyolította az adatátvitelt az One UI-ján?

Még egy kérdés: amikor telefonon WiFi-ről van fent hallgatja vele a YouTube-n a zenéket, használja a netet, stb. Amikor eltávozik a WiFi-től messzibbre (ahol már nincs WiFi térerő), és a mobilnet is be van kapcsolva, nem vált át automatikusan mobilnetre. Miért? Pedig egyszerre be van neki kapcsolva a WiFi fogadás és mobilnet fogadás is.


2021. nov. 15. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung drivere fenn van?
2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy viselkedik a telfonom ( A50 ). Annyit kell tennem ,hogy lehúzom az értesítési sávokat és ott már látszik az "Android Rendszer" sáv ahol nekem alapból vezetékes töltés van.Ha arra rábökök akkor ki tudom választani a "Fájlok átvitele / Android Auto" opciót és akkor már látszanak a telefon tárolói ( belső és SD kártya )
2021. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Gyári töltőkábellel próbáltad összekötni a géppel?

Én vettem egy kínai töltőt, és az nem volt képes a fájlátvitelre csak töltésre.

Próbáld gyári kábellel vagy egy jobb minőségű kábellel ahol fel van tüntetve a fájlátvitel lehetősége.

2021. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!