Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sciphone i9+++...

Gabes kérdése:

Vettem egy Sciphone i9+++ töltöttem rá viszont opera. Böngészőt, elindítottam, de lefagyott ujraindítottam a telót azóta mikor megpróbálok belépni az alaklmazásokba mindíg ujraindul a teló valami megoldás? Valami szoftver ujratelepítés megoldaná?

Figyelt kérdés
ne fikázzátok ahoz képest elg jó teló érintőképernyője egyből reagál semmi gond nem volt vele eddíg msn-n is metn rajta meg minden
2010. szept. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
az én véleményem, zsírozd be és hajítsd el b@szott messzire
2010. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebből is látszik nem kell gagyit venni
2010. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valami válasz? esetleg és nem hülyeség.
2010. szept. 4. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tanítottak meg téged, hogy a mondatvégi írásjeleket hova kell tenni?


Vettem egy Sciphone i9+++-t.Töltöttem rá Opera böngészőt, elindítottam, de lefagyott, Újraindítottam a telót. Azóta mikor megpróbálok belépni az alkalmazásokba mindig ujraindul a teló. Valami megoldás? Valami szoftver újratelepítés megoldaná?


Egyébként nem értem minek van ott az a viszont...


Amúgy a telefon egy nagy kalap szar...

2010. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!