Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonnak, es egy...

Ha egy telefonnak, es egy tabletnek kipurcan az aksija,mit lehet tenni, hogy a rajtuk levo képeket elo lehessen varazsolni?

Figyelt kérdés

Gondolom, csak aksicsere johet szoba..vagy mas is?

Keresek egy egy kepet, ami pont ezeken van valoszinuleg.Vagy legalabbis gondolom...


2021. nov. 23. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
De mi, töltőre nem tudod dugni addig?
2021. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem tolt fel egyik sem,be se kapcsol sajnos..
2021. nov. 23. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Elvileg ha töltő be van dugva, úgy tudnod kéne használni. Ha nem is azonnal, vársz vele egy pár percet. Már számtalanszor volt velem is ilyen. Egyébként igen, akksicsere, és minden fasza lesz.
2021. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as jól beszél.😉

De ha 1 óra múlva se tudod bekapcsolni, akkor meghalt az aksi.

Az bizony csere. Ha nem memória kártyán, hanem az eszköz háttér tárán van az adat, akkor venned kell bele új aksit.😥

2021. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy ha esetleg valami cloud service ment a telón akkor tök felesleges küzdeni, [link] pl.
2021. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. Az aksi meghalt

Utolso, jo otlet volt a google fototar, de sajnos ott se talaltam azt a kepet.

2021. nov. 23. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Kepernyokeppel keszult nem kameraval, lehet hogy azert nincs itt, vagy nem mentettem, nem tudom.
2021. nov. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!