Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonnál mitől lehet...

Új telefonnál mitől lehet hogy 100%ifg fel van töltve és 1 óra intenzív használatnál is mindíg 100 on van?

Figyelt kérdés
eddig 2x töltöttem 100 ig és normálisan csökkent a töltöttség,próbáljam meg teljesen lemeríteni?
2021. nov. 24. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

az akkumulator "toltottseget" nem lehet merni kozvetlenul


annyi tortenik h a toltesi ido es a toltesi feszultseg alapjan szamol valamit a toltesert felelos elektronika es abbol saccolja meg h kb mennyi a toltottseg


meritesnel a forditottja tortenik


mivel az emberek allandoan ossze vissza es sokszor teljes ejszaka is toltik a telefont mert nem ertik hogy mukodik, igy a toltottseget nehez becsulni


ezert van h nagyon sokaig tart mire 99 rol 100ra valt


meg h 20%nal kikapcsol


1 havonta en kikapcsolasig le szoktam meriteni


meg sosem toltom egesz ejjel mint a legtobb retardalt


az eredmeny? 3 ev mulva is 1 napot kibir a telefon rohogve

2021. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sose töltöm éjszaka mihelyt 100 on van veszem le a töltöről még azt se lehet mondani hogy túl sokáig van töltőn
2021. nov. 24. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Az új telóm a régihez képest nekem is jobban teljesít, a régi 2 napot bírt ki új korában, ez már hármat, de ha takarékos módba teszem, akkor majdnem a dupláját is tudja.

Takarékosabb hardver és nagyobb akku van benne.

A tiéd nem tudjuk mi, de nem is számít, nem kell törődnöd az akkuval, az elektronika teszi a dolgát vele kapcsolatban, ki van ez találva. Attól nem kell tartanod hogy sose fog lemerülni.

Használd, azért van, nem kell nézegetned a számokat.

Ha gond van vele úgyis észreveszed majd.

2021. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat de ha 3 ora alatt tolt fel 99rol 100ra te azt is megvarod?
2021. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jó az akutöltöttség visszajelzője.
2021. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hat de ha 3 ora alatt tolt fel 99rol 100ra te azt is megvarod?"

Nem várok semmit.

Minden este megy a töltőre ha kell, ha nem. Ez már a negyedik olyan telóm, amivel így bánok. Az előző több mint 4 évig így töltődött, de nem azért cseréltem le, mert az akku már nem bírta, és az előtte levőeket sem. A rokonságban a mai napig megy tovább hibátlanul a teló.

2021. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!