Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Anton1985 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem hogy németország utazóm. És venni akarok egy telefon kártyát de nem lesz be jelentet lakcimem. Olyan szolgáltató van ahol nem kell be aktiválni a kártyát.Csak be helyezem a telefonba és tudok telefonálni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mar csak torvenyileg sem lehetseges. De ha veszel pl.: egy AldiTalk-ot, ott megadhatsz akarmilyen cimet. Ismeroset vagy akarkiet es kikuldik oda a pakkot.
2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mert minden feltölthető a kártyát a postán kell aktiválni

Én itt lakom Németországban nem egy feltölthető a kártyát vetem ,és mindet előszőr a szolgáltato honlapján regisztrálnod utána pedig be kell menni adategyeztetés miatt postára.illetve azt hiszem videó hivásal is tudod magad igazolni.

De ha van magyar SIM kártyád akkor azt használhatod Németországban is nekem Pl van magyar és német SIM kártyán is .

2021. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!