Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a vezeték...

Mi a különbség a vezeték nélküli headset és az airpods fülhallgató között? Teljesen kezdő vagyok, help.

Figyelt kérdés
20e alatt vennék egy ilyet ajándékba de nem tudom mi micsoda.
2021. nov. 28. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Még van buds kifejezés is hogy teljes legyen a káosz:)
2021. nov. 28. 15:20
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami a lényeg hogy teljesen vezeték nélküli legyen.
2021. nov. 28. 15:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Iskolás gyereknek lenne, mi kényelmesebb a szivacsos, szilikonos vagy ezek nélküli? Milyen paramétert kell nézzek vásárláskor?
2021. nov. 28. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mi a külömbség a vezeték nélküli headset és az airpods fülhallgató között?"

Az Airpods főleg apple termékekhez lett kitalálva pl iPhone, iPad, Mac


A vezetéknélküli headset olyan füles amiben van mikrofon is így tudsz telefonálni is vele. És nem kell a vezetékkel bajlódni :)

Van több típusa is.

Az első ami teljesen befedi a fület. Ez az over ear, a legjobban szűri passzívan a zajokat de ha sokat van a fejeden bemelegszik alatta a füled.

A kövi a fülre illeszkedő. Ez az on ear, ez is szűr valamennyi zajt de jóval kevesebbet mint az előző

Van ami a füledbe "ül", ez a buds (de nem az agybadugós változat) és úgy használod. Kényelmes de zajt rosszul szűr, ellenben ne mmelegítí a füled.

Végül pedig van amit a hallójártba helyezel fel (ez az agybadugós) vagy más néven in ear monitor (IEM röviden) Ez is jól tud zajt szűrni és nem is melegszik annyira.


Szerintem vidd el és próbálgasson mert pl a méretet a betétnek el kell találni különben nem fog kényelmes lenni. Én az agybadugósomhoz szilikonos betétet használok, nekem bevált. Meg ugye megeshet hogy a két fülnek más a hallójárat mérete emiatt felemás betét kell. Ez a fület befedőre meg a fülre illeszkedőre annyira nem fontos, mert azok univerzális méretűek általában.

Ezekre figyelj a vásárlás során:

Üzemidő- a nagyobb érték a jobb, cserélhető-e az akkumulátor?

Van-e hozzá tok, illetve a tok mennyiszer tölti fel a füleseket

Lehet-e hozzá venni cserélhető betétet (idővel elhasználódnak!)

Milyen telefonnal használnád (iPhone/Android)

Zajszűrés- Nekem fontos volt, mert sokat utazok és ez csillapítja a beszűrődő zajokat.

Vízálló-e? ha edzés közben használná akkor hasznos lehet.

2021. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.

Androiddal használná. Úgy hallottam ezeket nem lehet kipróbálni a higiénia miatt. Ami szerintem jogos is.

2021. nov. 29. 06:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha egy terméket csak fülhallgató néven árulnak, akkor az micsoda?
2021. nov. 29. 06:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak fülhalgató akkor nincs benne mikrofon, csak hangszóró egység emiatt nem tudsz vele telefonálni peldául
2021. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az in ear kifejezés mire vonatkozik?

Honnan tudni hogy androidhoz megfelelő e?

2021. nov. 29. 18:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Az agybadugós is ugyanolyan mint a többi. Áá én ezt nem vágom.
2021. nov. 29. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb vezeték nélküli füles bluetooth technológiával kapcsolódik, így szinte mindegyik androidos telefonnal működik :)
2021. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!