Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szolgáltatónál vagy?...

Milyen szolgáltatónál vagy? Telenor? Telekom vagy Vodafone? Milyen csomagban vagy, ? Mit tartalmaz s mennyi az ára?

Figyelt kérdés
Telenorosak milyen csomagba vagytok? Én jelenleg telenor S évek óta
2021. nov. 30. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
DigiMobil. Plusz csomag, 1000 Ft/hó, 200 lebeszélhető perc, 15 GB net. Sose léptem túl egyiket se, de ha mégis megtörténne, 4 Ft/perc.
2021. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy allami ceg flottajaban

Brutto havi kb 2200 Ft-ert, korlatlan 0 Ft/perc belfoldon barmilyen iranyba, flottan kivulre is. SMS-t nem tudom de 10 GB internet.

2021. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukamek Digi Mobil Max ot hasznalnak Internetre. 1000 Ft/ho. 0 perc lebeszelhetoseg (percdijat nem tudom) de 30 GB internet.


Illetve nekem van Ad-hoc internetre (vegszukseg esetere) egy stickben egy Telekom Domino Fix. Amit valami 4e Ft al feltoltok es addig van rajta 5GB internet amig el nem fogy. Nincs havidij, max evente kell tolteni. De ritkan hasznalom...

2021. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!