Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy érdemes az androidos...

Hogy érdemes az androidos telefonok akksiját tölteni hogy ne menjen tonkre hamar?

Figyelt kérdés
Akksi 5000 a12
2021. dec. 1. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A hozzá kapott töltővel. Ha tölteni akarod, csatlakoztasd. Ha nem akarod tölteni, húzd ki. A többit tudja magától.
2021. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mennyi % erdemes tolteni? Csontig kell? Nem szabad lemeriteni? Stb stb ezekre vagyok kivancsi
2021. dec. 1. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Töltés közben ne nagyon használd (néha megszegem)
2021. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Töltöd, lemeríted. Nekem 2 és fél éves a telefonom, A70, szinte sosem merítem 40% alá, csak nagyon ritkán és 100%-ig töltöm fel gyorstöltéssel, akksinak nincs baja, persze ennyi idő után van kapacitás csökkenés, de nagyon jól bírja.
2021. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Az a lényeg, hogy használd ahogy tetszik, és töltsd ahogy tetszik.

Ez az alapszabály.

4 és fél éves a mostani telóm, nem rémlik hogy valaha néztem volna a töltöttséget, és úgy saccra szerintem sosem merült 40 alá. Minden este tölőt bedugom, reggel kihúzom, ennyi.

A kedvedért megnézem, most 53 százalékon van egy átlagos használati nappal mögötte. Küldöm is tölteni. Ja, és gyorstöltésen van amióta megvettem.

2021. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

"Töltés közben ne nagyon használd"

Ha autózom, a GPS és a kamera megy folyton bekapcsolt kijelzővel, amikor nem, akkor tv-zés rajta, szóval elég sokat ment már így és nem tapasztaltam problémát.

2021. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előveszed a leglasabb töltőt ami othnon van, és azzal.

HA lemerült feltöltöd ha feltöltött használod.


Spec este felteszem reggel leveszem, közte meg használom, a többi nem érdekel.

2021. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a legtobben leirtak:

Lehetoseg szerint nem lemeriteni 0 ra

Es amikor lehet, a gyorstoltest kerulni.


Es kiegeszitenem meg kettovel:


Hotol, kozvetlen napsutestol ovni. Nyaron nem a muszerfalon hagyni megfoni...


Hosszabb idore, ha kikapcsolva akarod felretenni, 100% feltotve tedd.

2021. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiegiszeten meg... higy a kerdes nem Android soecifikus. Sot nem is telefon specifikus.


Ezek a tanacsok altalanosan minden akksis, toltheto eszkozre igazak.. furo, csavarhuzo, akksis zseblampa, stb. De talan meg a plugin toltheto autokra is... :)

2021. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!