Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő amig életrekel az...

Mennyi idő amig életrekel az új sim kártya?? Többi lent

Figyelt kérdés

Blue mobilos voltam amit átvett a telekom.. Ma bementem és kaptam egy új sim kártyát ami telekomos.. Azt mondta az ügyintéző, hogy a jelenlegi blue mobilos kártyám fél óra múlva megszünik és kicserélhetem az újra..


Azóta eltelt fél nap és még mindig a régi sim-em működik... Mennyi idő amíg megszünik és átáll az újra?



2021. dec. 1. 21:45
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom neked mennyi az átállási idő, de mi egyszer ugyanezt csináltuk és órákig semmi, aztán visszamentünk, kiderült, hogy valami nem stimmelt a rendszerben. Aztán új sim, az meg kiderült, hogy rossz, aztán harmadszorra sikerült. Visszamennék vele, ha holnap sem jó délelőtt, mert valami akkor nem stimmel.
2021. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huu ez ennyire bonyolult??


Köszönöm szépen a választ 😊

2021. dec. 1. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
2 percnek kène lenni
2021. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kapcsold ki és be a telefont!
2021. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiába kapcsolom ki és be, még mindig nem jó
2021. dec. 1. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt egy konkret esetekben nem lehet megmondani. Minden esetben a szolgaltato adminisztrativ sebessegen mulik.


Altalanossagban lehet beszelni atlagokrol... ami par ora. Meg van egy ido amit a szolgaltato a szerzodesben vallal.


De hogy a Te esetedben mennyi ido lesz.. csak uveggombol lehet megjosolni.


Ha 24 oran belul nem tortenik meg, akkor fordulj az ugyfelszolgalathoz mert akkor valami gebasz lehet.


Viszont par oranket inditsd uja a mobilt. Vagy kapcsold be es ki a repulos modot.

2021. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aha... az új kártyával mit csinál? nem talál térerőt?
2021. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Igen, az új sim az annyit ír hogy nincs szolgáltató és nem talál térerőt
2021. dec. 1. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem akiválták azt a kártyát.

Valahol elakadt a folyamat. Vagy az ügyfélszolgálatos néni nem állította be rendesen, vagy a rendszerben akadt el valamiért.

Hívd fel őket! Ezen a problémán csak a szolgáltató tud segíteni.

2021. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!