Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S20 FE mellé szeretnék egy...

S20 FE mellé szeretnék egy pót telefont vagy , hogy mondjam. Ezt a kettőt néztem ki. Mi a véleményetek róluk ? ZTE Blade A31, Nokia 1.4. Tudom, olcsó telefonok, de nekem ez bőven jó.

Figyelt kérdés

ZTE Blade A31: [link]

Nokia 1.4: [link]

Van olyan akinek Nokia 1.4 van ? Szilikon tok van hozzá ? Képernyő védő ?

ZTE: Kompakt méretű, akksija, kivehető, van értesítő led. Hasonlít az S4 telefonomhoz.



2021. dec. 4. 17:20
 1/2 Katoonene ***** válasza:

Jó lenne tudni, mire kell. Azt értem, hogy pót, de pl arra, ha a Samu bedöglik, lemerül? Én erre a régi telefonomat használom.


Ezek a telefonok ha hirtelen megnyitom a linkeket, 2 GB RAM-mal vannak, Android 10-11-el társítva.


Én nem költenék 20-40 ezer Forintot ezekre a telefonokra, mert egy Facebook alatt elhasalnának, ha meg esetleg tényleg lenne használva több mindenre (e-mail, youtube stb.) akadás lenne az egész.


Legalább 4 GB RAMMAL keresgélj.

2021. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani ilyet ?
2021. dec. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!