Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xbox one S hogy működik?

Xbox one S hogy működik?

Figyelt kérdés

Vennék fiamnak karácsonyra.

Leszögezem, hogy nem értek hozzá, de felmerült pár kérdésem. Amit megvennék boltból, nincs benne cd meghajtó, így gondolom áruházból, vagy minek hívják online kell megvenni, letölteni adott játékot. Ezzel nem is lenne gond, de... Azt amit megvettem, letöltöttem a konzol tárhelyére,onnantól azt internet nélkül tudom indítani?

Vagy hogy is van ez?



2021. dec. 4. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le tudod tolteni es utana nem kell net. Sztem kerdezz ra ismerosoknek milyen konzolja van es olyant vegyel ha ps akko pst ha xbox akkor xbox.

Masik dolog, a ps sokkal elterjedtebb lehet h az jobb lenne

2021. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nincs ismerős akinek lenne sajnos.

500Gb tárhelyre mennyi játék fér rá kb?

Anno Pc-re töltöttem le de azok max 4Gb volt a legnagyobb. Azóta ez elszállt gondolom.

2021. dec. 4. 19:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
7-8, erdemes minel nagyobb tarhelyel venni amugy
2021. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Euronicsben 130e az ára. Ott néztem.

2021. dec. 4. 19:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az Xbox Series S nem Xbox One S.


Egyébként szerintem kell az internet, hogy az Xbox Live le tudja ellenőrizni, hogy tényleg azon a fiókon akarják-e használni a játékot amit megvették.

2021. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Illetve annyi kiegészítés hogy akkor játszhatsz offline a játékokkal ha beállítod az xbox live-on az eszközödet hogy az a saját otthoni géped.
2021. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Elnézést a tudatlanságomért, de mint írtam én nem értek hozzá, viszont tudnom kell, hogyan vásárolhatok rá, mik a korlátok stb.


Nincs gond az internettel, wifi van a házba, csak maga az internetünk akadozó (szolgáltatóval hadi állapotok uralkodnak... De ez mindegy is most) tehát a letöltést megoldom, Live is ellenőrizhet, csak nem szeretném hogy a megvett játék internetfüggő legyen (nem multiplayer játék)


Nekem az a lényeg, hogy letöltök kisfiamnak 4-5 játékot, és kalap kabát. Megunja, törlöm, veszek másik játékot a kínálatból.


Namost... Amit 1x megvettem,és letöltöttem, játszunk vele 2 hónapig. Azután törlöm mert kell a hely példa okán... De úgy döntök, hogy mégis játszanék még vele... Akkor nem kell újra megvennem, csak letöltenem kell ismét gondolom.



Ami még nem kerek...

Ez az áruház... Hogy működik? Csinálok fiókot oké... Milyen költségei vannak? Korlátlan mennyiségben tölthetek?



Bocsi a sok kérdésért, de tényleg megragadtam Pc Pentium4es szinten.

2021. dec. 4. 20:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Internet kell, hozzá. S a live-os játékokhoz kell egy xbox live, vagy game pass előfizetés. Vannak kis méretű játékok, de a gyerekek számára menőbbek pl: Fortnite, GTA5, Forza, Minecraft, Sniper, Roblox, Mortal.. már nagyobbak akár 100gb darbja és gyakoriak a frissítések amik szintén nagy méretűek. Szerintem vegyél 1gb-sat.
2021. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beüzemeld az új xboxot, kérni fog egy bejelentkezést. Ha van már saját accountod, amit pl. számítógépen, vagy telón már elkészítettél, akkor azt. Ha nincs, akkor csinálsz egyet xboxon (microsoft fiók). Ha ez meg van, akkor ezzel az account-tal bármit letölthetsz-megvehetsz az áruházban. Ha kitörlöd és később visszatelepíted, már nem kell megvenned, de csak erre az accountra vonatkozóan. Az áruház megegyezik a windows 10 áruházával és ugyanazzal a bejelentkezéssel a pc-den is játszatsz.

Fizetni lehet, határ a csillagos ég:

Gamepass ultimatum havi 4200ft ebben benne van 100db ütős játék is! Külön-külön is vehetsz játékokat vannak olcsóbb kb 700ft és drágább 30ezer ft-osak. A megvásárolt játékokon belül is vásárolhatsz kiegészítőket, karaktereket, játékpénzt...

2021. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ütős játékokon miket értel példa okán?
2021. dec. 5. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!