Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működő micro SIM kártyánál...

Működő micro SIM kártyánál azt írja a telefon, hogy a rendszer letiltotta a kartya hálózati PIN kódját, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kivettem a telefonombol a SIM kártyát és tettem bele egy másikat, közbe a SIM kártyából kicsit ki mozdult a belseje (a NANO kártya) vagy hogy is mondjam…

Szerintem azért írhatja ezt ki, PUK kódot ker, de nem fogadja el, ugyan azt írja ki…

Ilyenkor mi a teendő?



2021. dec. 4. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan azt a kártyát tetted bele, amiről azt gondolod, hogy benne van?
2021. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hibás PIN után PUK-ot két. 10 hibás PUK megaás után úgy tiltja a kártyát, hogy el kell dobni és a szolgáltatónál kell kérni másikat.

A kis kártya hátulján van egy sokjegyű azonosító, Ugyenezt keresd meg a kártyáid között.... szerintem rossz kártya kódját ütögetted be.......

2021. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"10 hibás PUK megaás után úgy tiltja a kártyát, hogy el kell dobni és a szolgáltatónál kell kérni másikat."

Erre van a PUK 2

De ha keveredés történt véletlenül, a szolgáltató megadja a simhez tartozó kódokat, természetesen megfelelő ügyfél azonosítást követően, és nem feltétlenül ingyen.

2021. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A PUK2 a PIN2 háromszori hibás megaádsa utáni feloldásra van. A PIN1 és PUK1-hez semmi köze.

3 rossz PIN1 után 10 rossz PUK1 és ennyi. Új kártya kell - ugyanazzal a számmal kapja az új kártyát!

2021. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!