Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Samsung...

Melyik a jobb telefon? Samsung galaxy s21+( exynos), xiaomi 11T Pro, Huawei Mate 40 pro?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked mi számít jobbnak, mit vársz ezektől a készülékektől, mi az elvárásod velük szemben?
2021. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindegyikben megvannak azok a dolgok amik kellenek nekem, de kiváncsi vagyok a közösség véleményére hogy mégis melyik számít jobbnak.
2021. dec. 5. 07:22
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Huawei
2021. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huawei
2021. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Galaxy S21+.

Stabil rendszer, jobb kijelző, jobb kamera, szebb rendszer dizájn. Könnyen kezelhető. Aztán még apróbb Samsung előnyök amik ugyan nem lényegiek de mutatósak vagy hasznosak mint pl. Világító szélek, Bixby, Bixby routines, samsung pass, smart things, galaxy wearable

2021. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Mate 40 Pro-m van.


Ha nem okoz problémát a GMS hiánya, akkor merem ajánlani

2021. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!