Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás okostelef...

Van olyan alkalmazás okostelefonra, ami hasonló, mint a Viber, Telegram, Messenger, de nem szükséges ahhoz SIM kártya a telefonba? Amennyiben van ilyen alkalmazás, mi a neve? A Hangoutson kívül (mert sajnos az nem működik az adott készüléken).

Figyelt kérdés
És mi az ilyen alkalmazásoknak a gyűjtőneve? Ez sem tudom pontosan. Tehát nem tudom, hogyan keressem. Nem tudom, mi legyen a kulcsszó. Ezeket is írjátok meg légy szíves!

2021. dec. 16. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát van egy telefon, amelyben nincs SIM kártya és azért ahhoz a telefonhoz nem tartozik telefonszám - ezért lenne szükséges olyan alkalmazás, amihez nem kell SIM kártya/telefonszám.
2021. dec. 16. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felsoroltak bármelyike működik sim nélkül, ha van wifi a közelben és a telefon arra csatlakozik.
2021. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet regisztrálni ezekre az alkalmazásokra telefonszám megadása nélkül.
2021. dec. 16. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A messengerhez nem kell telefonszam, mukodik facebook profillal is. A discordhoz se kell telefonszam.


A hangouts az miert nem mukodik amugy...? Lehet h. csak le kene cserelni a Chat-re.

2021. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Messengerem nincs, de akkor tényleg az is jó lehet.

Lehet, hogy majd csinálok akkor egy profilt.

Bár az ismerőseim azt mondták, hogy nem csörög ki náluk, tehát ha nem működik, akkor lehet, hogy felesleges.

Nálad ki szokott csörögni, amikor hívnak?


Discord volt másik telefonokon, nemcsak nekem, hanem a családtagjaimnak is és nagyon nem működött a mi telefonunkon.


Akkor lehet, hogy a hangouts-szal az a baj, hogy még nincs lecserélve chatre. Azt mindenképpen ki fogom próbálni.

2021. dec. 16. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Wire Messenger is működik telefonszám nélkül, csak kevesen használják.
2021. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. dec. 16. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!