Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung, iPhone 13 vagy Pixel 6?

Samsung, iPhone 13 vagy Pixel 6?

Figyelt kérdés

Gondolkodom lassan a 2,5 éves Samsung Galaxy A70-em leváltásán.


Szeretnék egy normálisabb telefont, aminek jó kamerája van, egy normálisabb optikai stabilizátor a képek esetében. Valamint szempont egy jó akksi is. Egy megbízható telefont keresek, ami nem kezd el lassulni, befagyni, akadozni 2 év után.


Régóta Samsung felhasználó vagyok, de most elgondolkoztam egy iPhone-on is, csak nem tudom, megér-e 900€-t. Szívesebben költenék max 700€ környékén. A Pixel 6 meg 650€, ahol lakom, de nem szeretem túlzottan a kinézetét.


Melyik telefont választanátok? Ha Samsungot, abból melyik?


Köszönöm!



2021. dec. 18. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha bejött a samsung, miért nem veszel egy galaxy s21-t?
2021. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha hosszú használhatóságot akarsz akk iPhone, 6-7 év szoftver támogatás és jó minőségű fotók. Plusz mivel lapos a kijelzője lehet már normális üvegfóliákat kapni rájuk.


Emlékeim szerint pixel és samsung telefonok is 3 év támogatást kapnak + 2 év biztonságit. Mind 2 nek szép fotói lesznek.

Nekem az utolsó Samsung telefonom S9 volt és 2 év után kezdett sajnos lassulni.


Én személy szerint iPhone majd S21 FE és végül pixel.

Amúgy nem muszály 13-mat venned, vehetsz iphone 12-t is.

2021. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha iphone akkor 11 ,12,13 széria.

Karácsony után a 11 és 12 ára lejjebb fog menni.

Ha samsung akkor s20fe,jó ár-érték arány.

A pixelt a helyedben elfelejteném.

2021. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem zárkózom el egyiktől sem különösebben, de preferenciám sincs a Samsung felé.


#3 Köszi neked is, lesni fogom az akciókat. Miért zárnád ki a Pixelt amúgy?

2021. dec. 18. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

iPhone 13 ajánlom. hiába 3 kiló.



iPhone 11-em van már több, mint egy éve. 210-ért vettem Hardverapro.hu-n

150-ért simán el tudnám adni.


Előtte volt iPhone 8-am amit a por tönkre tett de imádtam, volt első generációs se-m ami vízbe esett.


Előtte androidosok voltak pl. Alcatel idol 2s ami legrosszabb okostelefonom volt.


Az iOS Annyira stabil, hogy egy év alatt egyszer volt egy döccenése a 11-nek. Korábban az i8 olyan 5-6 fagyás volt 1,5 év alatt.


Azóta a Winfost is MacBookra cseréltem és semmi pénzért nem váltok vissza.

2021. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alcatelt iphonenal hasonlítani olyan, mint BMW-t Suzukival.


Az apple teljesen elvesztette az eszét új telefonjaik árazásával. Mi régóta Pixeleket használó család vagyunk, mindegyik nagyon jól bírta eddig, még az első Pixel is köszöni szépen jól van. A Pixel 6 biztosan egy nagyon jó választás. az iphone, hát az is van itthon egy darab egy 7 plus. Bőven elég volt egy életre. Annak ellenére, hogy mennyien istenítették előtte olyan funkciók hiányoztak belőle, amik megkönnyítették a napjaimat. Samsungok közül én biztosan a felsőkategóriából választanék. A közép kategóriával néha könnyű mellényúlni, bár az tény és való, hogy az elmúlt években sokat fejlődtek. Én biztosan, hogy azt választanám amelyiknek a legjobb ár érték aránya van, ami jelen esetbe a Pixel 6. Minek fizessek még extra 250€-t egy telefonért, ami nem tud többet, nem jobb és néhány év múlva úgy is cserélésre kerül (abból gondolom, hogy a 2,5 éves telefonod már most cseréled).

2022. jan. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!