Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Pixel 6 Pro vagy Sony...

Google Pixel 6 Pro vagy Sony Xperia 1 III telefont vennétek inkább és miért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Google Pixel 6 Pro
Sony Xperia 1 III
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Google. Mert ez az egyetlen cég, amelyik használható Android-os készülékeket használ.
2021. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Csinál*
2021. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Sony még csinál telefonokat? Most nem viccből? :D Pixel 6 Pro egyértelműen. És ahogy az előttem lévő is írta, tényleg csak ők tudnak használható Androidos telefonokat gyártani.
2022. jan. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

SONY: SOCban erősebb, gyorsabb is de RAMból is 12GB van benne, a kijelzője 4K de adaptív, színmegjelenítése is jobb, szóval a kijelzője sokkal jobb. Kamerás képességben is ha előnybe részesíted a kézi módot akkor a SONY minden lehetőséget megad arra hogy kimaxold a szenzorokban lévő maximális potenciált, viszont automata módban a SONY AIja elmarad az APPLE a SAMSUNG a XIAOMI AIjától, persze ezt szoftveresen a SONY is javítja. Van audio jack, van tárhely bővítés, és van saját zenelejátszó is. Az akkumulátort illetően egy 4500mAh Li-Pol van benne ami a 6.5" kijelzőméret mellett elég jó.



A Google Pixel egyetlen előnye a SONY XPERIA 1III-al szemben az az hogy sokkal olcsóbb. Mindenben gyengébb a SONYnál felsorolatak közül mint a SONY, kivéve akkumulátorban, abban egy picit jobb a Pixel de nem észrevehető. A legnagyobb probléma vele a rendszer stabilitás amin dolgoznak de messze van a jótól. A két telefon amúgy nem egy ligába versenyez mert a SONY 1III a SAMSUNG S21 modellekkel van versenyben meg a hasonló áron kapható más gyártók felsőkategóriás telefonjaival.

2022. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Bocsi 4-es vagyok, a Pixel 6al hasonlítottam össze és nem a Proval, szóval így igazából a 12GB ramot azt nem említem mert ugyan annyi van mindkettőben, de a SONY kamerás képessége jobb és a kijelzője is, a tárhelybővítés nekem fontos, és a jack is meg a saját zenelejátszó és kamerás szoftver - kézi mód.
2022. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!