Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet szokni az iPhone 13...

Meg lehet szokni az iPhone 13 pro max 24 dekás súlyát?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg és sokkolt a súlya. Ez fele akkora mint a legkisebb, fél kilós női kézisúlyzó! 😱


Főleg ha még ráteszem az ütésálló tokomat is.


Férfi vagyok, nem is kis darab, de ez most akkor is zavar.



2021. dec. 24. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Nyugi majd megszokod
Igen az rohadt sok, sztem ez már túl nagy és nehéz egy mobilnak
17 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ennél úgy látom lényegében csak a Samsung meg a Huawei széthajthato mobiljai nehezebbek, de azok meg ugye már inkább összecsukható tabletek, nem igazán mobilok.


[link]

2021. dec. 24. 11:03
 2/11 anonim válasza:
68%
1,5 kiló volt töltve a szolgálati pisztolyom. Megszoktam.
2021. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy kérdésbe bújtatott dicsekvés akart lenni gondolom.

Senki le sem szar egy 13 pro maxot, max te gondolod, hogy nagymenő lettél haver.


Nagy darab férfi picsog egy 25 dekás telefon miatt <- ha ez tényleg igaz, akkor azért vagy nagydarab, mert dagadt vagy és puhány, úgyhogy inkább súlyokat szorongass, ne iphonet.

2021. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De a szívem nagy!

Anyukám szokta is mondani ☺️

2021. dec. 24. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy sosem fogja megszokni, már örökké kísérteni fogja ez a súlyos teher ...
2021. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is ilyen van, a 11 prot cseréltem le rá. Tényleg nagy és nehéz volt elsőre, de hát van is benne anyag rendesen. Nem ripeg-ropog mint egy műanyag droid. 1-2 nap alat megszokod. Utána fel sem fog tűnni.

Ne sírgyá, nem vagy te kislány! :D

2021. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is 13 pro max van és nőként teljesen jó, mindig is a nagyobb kijelzős telót szerettem. :D

Miért nem vettél akkor 13-at ha zavart a mérete vagy a súlya? vagy minit

2021. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7:


És te hogy fogod általában? 2 kézzel?


Mert én eddig a telomat sokszor fogtam egy kézzel, amikor a kisujjam tartja alulról a telot és huvelykujjal meg nyomkodom. Közben másik kézzel mást csináltam.


Na most ez az, ami rohadt nehéz lesz a pro maxszal.. hacsak nem hozza erősödik a kisujjam

2021. dec. 25. 02:18
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

két kézzel

de egyébként játéknàl filmnézésnèl meg jobb a nagy képernyő az akksija meg nagyon jó sokàig bírja.

Bár az hogy két kézzel fogom nekem az a megszokott mert mindig nagyobb kijelzős telefonjaim voltak. Én pl a minit nem bírnám megszokni.

2021. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem pontoztam le senkit, de szerinted az a gazdagság fokmérője, hogy valaki fizet 2 évig havi 20 ezret a telefonért?

Avagy ha nem iphoneom van akkor csóró vagyok?

2021. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!