Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A21s-em van és...

Samsung galaxy A21s-em van és nincs screen recorderem. Egyszerűen sehol nem találom. Hiába néztem videókat, frissítettem a telefont de semmi. Nem tudom mit kezdjek de használnám a screen recordert. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehúzod az értesítési sávot, tudod, ott vannak azok az ikonok, hogy pl. wifi, bluetooth, stb. Ha arra a részre rákattintasz, akkor ugye az összes ilyen gyors ikon jelet kidobja, és fent jobb oldalt van ilyen három pont, vagyis a menü. Ott van az, hogy gombok szerkesztése. Menj rá arra. Ott sincs ilyen opció? Ha nincs, akkor google playből tölts le valamit.
2021. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint, ha nincs ott sem, akkor google playről tölts le egy képernyőrögzítőt.
2021. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs. Szintén ilyen telóm van. Letöltöttem egy alkalmazást, tökéletesen működik.
2021. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mijen alkalmazást töltöttél le?
2021. dec. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!