Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia telefon időnként...

Sony Xperia telefon időnként elfelejti a SIM kártyát, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy csak ment a youtube rajta, feküdt a teló az asztalon, és egyszercsak kiírta hogy nincs SIM. Először arra gondoltam, hogy érintkezési baj lehet. Ilyenkor mindig ki be raktam neki - az oldalán van a kis kihúzható bigyó amiben benne van, azt húztam ki meg be. De amióta láttam az asztalon az esetet, ezt teljesen kizártam. Főleg, hogy egy újraindítás megoldja egy darabig.

Szóval inkább szoftveres problémára gyanakszok, de tovább nem jutottam. Valakinek esetleg ötlet ezzel kapcsolatban?


Ui.: nem szoktam progikat össze-vissza kipróbálni, és ha mégis, akkor csak a play áruházból. Persze ott is lehet rosszindulatú kód, de remélem a legjobbakat.



2021. dec. 26. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Régi a SIM kártya? Lehet az érintkezője felett eljárt az idő, ingyen cserélik elvbe a szolgáltatók, ha ez nem segít megpróbálhatsz egy gyári visszaállítást is, de az visz minden adatot a telóról.
2021. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb 3 éves, a telóval együtt vettem. Nem szoktam pakolászni, most is csak azért húztam ki párszor, mert azt hittem kontaktos. Nem is volt még más készülékben.

De sokkal inkább szoftveresnek tűnik a dolog. Amikor tényleg mozdulatlan több perce a telefon, aztán egyszercsak kiírja hogy nincs SIM kártya... Hát az eléggé gyanús.

2021. dec. 26. 00:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!