Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerült a telefonom kikapcsol...

Lemerült a telefonom kikapcsolásig, töltőre dugva sem reagál, nem tudom bekapcsolni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Éjjel pár százaléknál bealudtam a telefonnal, és délben keltem, nyílván kikapcsolásig lemerült. Felraktam töltőre, de nem reagál, nem dobja fel a töltő ikont, de egy idő után érzem hogy kicsit langyos a kamera, illetve a hátlap, tehát az aksi veszi az áramot (szerintem). Bekapcsológomb + Hangerő fel gombot is próbáltam már, semmi.

2021. dec. 28. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd töltőn hosszabb ideig. Egy ismerősöm IPhone-ja ugyan így lemerült, és fél óra töltés után jelent meg a töltés ikon rajta, addig semmire sem reagált, és semmit sem mutatott.
2021. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jaja hagyd töltőn. majd észhez tér.
2021. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, még mindig semmi... :(
2021. dec. 28. 17:33
 4/7 Szirty ***** válasza:
Iphone? Az csinál ilyet...
2021. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet megadta magát az alaplap
2021. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi
2021. dec. 28. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél órára hagyd pihenni.


Tedd fel töltőre.


Újabb fél órát hagyd piheni a töltőre dugva


Ha továbbra is semmi, akkor próbáld meg másik töltővel..


Ha úgy is semmi, akkor szerviz.

2021. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!