Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM-kártya helyreállítás 1...

SIM-kártya helyreállítás 1 éven belül még esetleg lehetséges? (Email bejelentkezéshez lenne szükséges) Bővebben lent

Figyelt kérdés

pár hónapig Spanyolországban használtam egy SIM-kártyát (előre fizetett volt, de az adataimat felvették legelőször) ami még a mai napig is megvan (!) tehát a fizikai SIM is megvan, de sajnos a megerősítő kód már nem jön meg rá. Van esetleg bármi esély arra, hogy újra megkapjam ezt a számot? Jövő hónapban megyek vissza Spanyolországba és mindenképpen teszek egy próbát, de több, mint 6 hónap telt már el, így nem tudom van-e bármi esélye annak, hogy visszakapjam a számomat, mit gondoltok?


Sajnos már a számot magát sem tudom kideríteni, mert a papírok nincsenek meg, csak a fizikai SIM. A számot, hogy lehetne kideríteni?


köszi előre is


2021. dec. 30. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán hívás-előzményekből lehetne kideríteni a telefonszámot, vagy ottani ismerőst megkérdezel: "milyen számon hívtalak amikor ott voltam".

Adott szolgáltató előrefizetett kártyákra vonatkozó általános szerződési feltételeit nézd meg ott leírják meddig kaphatod vissza a számot.

Ha gmail-ről van szó, nem enged belépni más módon? Esetleg az "elfelejtett jelszó" vagy hasonlóval feltesz pár kérdést, amelyet megválaszolva ha meg tud győződni arról a rendszer hogy hozzád tartozik az adott fiók akkor beenged.

2021. dec. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi szépen. Sajnos Telegram-róla lenne szó, ugyanaz a történet, mint WhatsApp kb.

Hagynám a francba.. DE sajnos nagyon fontos ismerősömmel csak ott tartottuk a kapcsolatot. Semmi más módon nem 😔 Lehet, hogy a jövőm és a gyerekeim jövője múlik sajnos azon, hogy ezt a számot visszakapjam 😅El jutottam arra a szintre, hogy fizetnék akár informatikai zseni ek is ha tud valami legális kiskaput.

2021. dec. 31. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jövő héten vedd fel a kapcsolatot a SIM kártyát kiadó spanyol szolgáltatóval és meséld el a helyzetet.

Biztos hogy akivel tartottad a kapcsolatot, nem érhető el más ismerősön keresztül vagy teljes név/város alapján nem található meg?

Sajnos nekem csak ezek az ötleteim vannak, remélem jár erre valaki akinek jobb ötletei is vannak.

Esetleg ha valamilyen módon mentésre kerültek a Telegram üzenetek, a telefonszáma valahogyan kideríthető lehet (bár Telegram-ot nem ismerem, nem tudom mennyire mutatja a telefonszámot).

#1 voltam.

2021. dec. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos a választ!


Nem sokára visszalátogatok Spanyolországba ott megpróbálok beugrani a szolgáltatóhoz (Claro), saját más országokban lévő Claro szolgáltatók nem tudnak segíteni.. Emailen keresztül elég macerás elérni őket, kénytelen leszek személyesen intézkedni.. A telegram üzeneteket sajnos sehová sem back up-oltam... És tényleg csak az a pár kontant lenne fontos, talán a leendő férjem is ott van, tehát muszáj visszaszerezni, remélehetőleg a szolgáltatót is meghatja ez a történet :D köszi amúgy

2022. jan. 7. 01:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!