Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon ugyanazé...

Melyik a jobb telefon ugyanazért az árért IPhone 8 vagy a Xiaomi Redmi note 9 pro?

Figyelt kérdés
Mind2 telefon 65 ezer forint körül van használtan. Melyik a jobb? És miben? Pls Android illetve IOS fanok kerűljenek. Olyanok válaszoljanak akik Mind2 operációs rendszerben látják a szépséget. Mert azzal tisztában vagyok, hogy 2007-2014-es években az IPhone telokat valóban nem tudta megverni semmi. De utána pl a galaxy s9 simán jobb volt mint pl az IPhone X meg a galaxy 8(+) is. Utána az XS (Max) nál megint csak jobb volt a galaxy s10, s10+ meg főleg. Meg úgy az az egész széria. Na meg az OnePlus 6T is. Viszont most megint az IPhone viszi a prímet. De majd idén megnézzük, hogy a Galaxy s22 mit tud alkotni!

2022. jan. 3. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Na meg a Huawei p50 is lehet, hogy jól fog sikerülni
2022. jan. 3. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Kezdtem Samsung telefonnal, majd Huawei aztán egy éve iPhone-m van. Őszintén én amióta almát használok, másra nem váltanék vissza…

De neked kell eldöntened, hogy melyik rendszer tetszik jobban.

2022. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind2 rendszernek van előnye csak más!
2022. jan. 3. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos a redmi-t venném. Iphone 8-nak a kinézete (böhöm nagy káva, alul gomb) nekem zavarná a szemem.
2022. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 8
2022. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!