Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID létrehozásához...

Apple ID létrehozásához kötelező megadni bankkártya adatokat?

Figyelt kérdés
Első iPhone telefonom lesz, SE 2020. Bankkártya adatok nélkül is lehet Apple ID-t regisztrálni?

2022. jan. 4. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Viszont csak úgy lehet, hogy nem hozol létre ApplID-t a telefon beállításakor, hanem végigcsinálod a lépéseket ApplID nélkül. Aztán amikor már kész az iPhone a használatra akkor az AppStoreból letöltesz egy appot, itt fogja kérni az AppleID-t és innen indulva hozod létre. Itt fogod találni az az opciót hogy nincs bankkártya.

Ezeket nézd meg a részletekért:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=iFo5ajEXjrA

2022. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az csak a Walet-hez kell hogy tud telefonnal fizetni a boltokban, én csak azt használom. A kártyánál az a gond, hogy 15k alatt semmilyen kódot nem kér, itt ha 1 forintért veszel és fizetni akarsz akkor érintésnél csak a 6 jegyű Apple ID-t kéri amit feloldádnál is megadsz, a kártya kódot igaz nem kéri akkor de szerintem így én jobban szeretem, hogy valamit azért mégis meg kell adni…
2022. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es ne keverjél! Te teljesen másról az ApplePay-ről beszélsz.

Az AppleID-hez rendelt bankkártya az appok, zenék, filmek, szolgáltatások kifizetéséhez kell. Lehet más fizetési módot is megadni, például a mobilszolgáltatónál lévő egyenlegedre, számládra is vásárolhatsz. Meg persze az ApplePayt is.


"csak a 6 jegyű Apple ID-t kéri"

Nem!! Ez a jelkód! Semmi köze az AppleID-hez!

"a kártya kódot igaz nem kéri"

Miért is kellene kérnie? A jelkóddal már azonosítottad magad.

2022. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövid válasz egyáltalán nem szükséges bankártya megadása AppleID készítéshez, megadhatod, de nem kötelező.

Akkor fogja csak kérni ha konkrétan Appstore-ból meg akarsz venni egy applikációt, vagy elő akarsz fizetni aplikáción bellül valamire.

2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Ja igen, összekevertek. Van a másik amit az ingyenes/fizetős appok előtt is meg kell adni kódot, hogy letöltsd, azt kevertem, na az valóban az ID. Azzal lehet bejelentkezni az Apple profilodba akár gépen is, de kell hozzá a telefon, hogy igazold, hogy te vagy.

2022. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A betüket is kevered rendesen. Ne igyál xanaxra és inkább ne szólj hozzá többet! Köszi!
2022. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező megadni.Én sem adtam meg és mégis sikerült létrehozni
2022. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


Rosszindulatú vagy, ugye tudod? Minden rendben a munkahelyeden, főnid üdvözlöm.

2022. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6


Én legalább beismerem a hibám, és nem elszunyogom, ami szerintem elég nagy szó.


Neked meg több alázatot, kevesebb arroganciát kívánok az új évre.


#Peace

2022. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs munkahelyem. És minden rendben az életemmel.

Szimplán kiakadok attól, hogy sokan nekiállnak válaszolgatni úgy, hogy fogalmuk sincsen miről írnak.

Aztán szerencsétlen kérdezőnek meg foglma sincs melyik válasz a helyes.

2022. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!