Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p40 lite-om lett....

Huawei p40 lite-om lett. Bluetooth nélkül nem jön értesítés a Huawei gt watch 2 óramra. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig p30 at használtam. És az igaz,hogy ahhoz,hogy a napi adataimat átvigye a Huawei health alkalmazásba,ahhoz össze kellett Bluetooth-szal kapcsolni az órát a telefonnal. Viszont,ha kikapcsoltam a Bluetooth-t akkor is megkaptam az órára minden értesítést, hívásról is. És nagyon szomorú vagyok,hogy a p40 lite nál egyfolytában bekapcsolva kell lennie a Bluetooth-nak. Lehet csak valami alkalmazasnál engedélyeztem valamit a p30on vagy valami hasonló,de persze az is lehet,hogy abban van valami plusz dolog,amivel képes volt így az órához csatlakozni. Most erre próbálok rájönni....hátha meg lehetne csinálni ezt a p40 lite tal is. Megpróbálok beszélni szervízzel, hátha tudnak segíteni,ha itt sem kapok választ. Köszi,hogy végig olvastad

2022. jan. 4. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bluetooth nélkül nem vihet át adatot!

Mégis hogyan?


Az, hogy te kikapcsoltad a Bluetooth-t, valami bekapcsolta, mert engedélyt adtál neki rá.


Na, ez utóbbi nincs meg most, de nem is kell.


Telefon-óra kaocsolatához Bluetooth KELL, hacsak nem SIM-es az óra.

2022. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!