Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni, megbízható jó...

Lehet kapni, megbízható jó telefont, ami nagy körülbelül 70000 Ft ért?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy 7 colos mobiltelefont, de azt látom 150000 Ft alatt nincs telefon ami megbízható.

Tudtok nekem ajánlani melyiket ne vegyem semmiképpen meg?

Telefonon szoktam tévézni illetve ,játszani, olvasni, telefonálni!

Nem túl jól látok, fontos lenne hogy minél nagyobb legyen.

Néztem Motorola de azt mondta az eladó hogy semmiképp ne vegyem meg mert rá fogok fizetni. Nokiaról is lebeszéltek.

Tudtok nekem segíteni abban hogy melyik a jó telefon ?

Az a baj hogy nincsenek több 100000 Ft om.


Köszönök minden választ.

Gondolom használtat ne vegyek!!!



2022. jan. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A12 6,5", komolyabb játékokat leszámítva kb mindenre jó.
2022. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qkker1 ***** válasza:
67%

Nokia 5,4, 6,39"-os,


[link]

2022. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt meret ugyeben van egy kis felre ertes ugyanis egy 7 colos eszköz mar inkabb tablet szerintem persze igaz h manapsag mar vannak 6.5 colos meretu telefonok
2022. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefont vettem most a nyáron, teljesen meg vagyok vele elégedve. Az akkumulátor nagyon lassan merül, a képek gyönyörűek. Az egyetlen dolog ami nem tetszett benne, az mérete, de meg lehet szokni, viszont ahhoz képest, hogy nagy, nagyon könnyű.
2022. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!