Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone miert lett ilyen...

A vodafone miert lett ilyen csicska?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 21:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
az lett ez tény. Bár nem tudom te melyik cselekedetükre pikkelsz.
2022. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az egesz rendszerre. magara arra hogy osszevontak a flottasokat vagy pontosan nem tudom mit muveltek de pl en csomo ideig nem tudtam a myvodafonhoz hozzaferni mikor netet kellett volna vennem.

Allandoan a szamlaikat fizetem mert mindig szamlat kuldozgetnek. Ma megint kaptam egyet, fel akartam oket hivni es egy ora hosszaig csorgettem oket es semmi.

A tv szolgaltatasuk kuka, a mediaboxuk kezelhetetlen sokszor.

A wifi minosege borzalmas, csak igergetnek mindig hogy jajj jonnek kicserelik es jobb lesz, aha ugyan olyan, de csak a szamla lesz dragabb.

Ja es a szamlakkal kapcsolatban meg annyit hogy vagy fel evig nem is kuldtek egy idoben szamlat. Amilyen hamar lehet atmegyek masik szolgaltatohoz mert katasztrofa ami megy

2022. jan. 5. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak Redes telefonom van korlátlan nettel, 2017 óta, de valóban leromlott a színvonal. Csomószor vonalszakadás, a net is akadozik néha, az ügyfélszolgálatot a múltkor 27 percig csörgettem, mire felvette. Márciusban jár le a hűség, gondolkodom a váltáson, csak nem tudom, melyikre.
2022. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Céges telefonom vodafonos,10 éve. Pont a melóhelyemen rémálom a térerő,sebességváltónak hívom a telefonomat mert ha megcsörren rohangálnom kell térerőt keresni.
2022. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
nekem a számlázásukkal van gondom.Csekken fizetek,de az utóbbi fél évben nem küldik időben,aztán még ők fenyegetnek.
2022. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor latom nem csak en haborgok miattuk. Nem tudom mi tortent veluk, regen a legjobb szolgaltatokent tartottak szamon
2022. jan. 5. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Telekomhoz ne gyertek, itt jó a net:), csak félő ha átpártoltok nem bírja majd.
2022. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrofális lett az elmúlt években, egy fos. Én a Telenorhoz mentem át, az eddig bevált.
2022. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, egy gazember cég lett!


Most fogom őket otthagyni.


Nem küldenek normális számlát és a végén még ők fenyegetnek, rámterhelnek havi összegeket pluszban, szóval undorító egy banda lett.


Ott tartok hogy beszéltem az ügyvédemmel, lehet perre visszük a dolgot de első körben megyünk Fogyasztóvédelmen keresztül mindenféle.

2022. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint amikor kb 20éve beigérték a korlátlan GPRS netet. Hulladék szolgáltatás
2022. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!