Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tárhely optimalizálása...

IPhone tárhely optimalizálása (fotóknál) vagy az Eredeti megtartása van nektek beállítva, ill. miért?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az optimalizálásnál rontja a képek/videók minőségét, na de mennyire?

Jelentősen rontja vagy éppen hogy észre venni, vagy egyáltalán nem venni észre?

Kinek hogy van beállítva?

Én azt vettem észre ha eredeti megtartásra állítottam, kapásból már 8-10 gb-ot levett :|

Számomra fontos a minőség, de igazából eddig semmi különöset nem vettem észre, azon kívül hogy ennyivel kevesebb lett a tárhelyem.



2022. jan. 8. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el és rá fogsz jönni a válaszra:

[link]

2022. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

meg ezt:

[link]

A Tárhely optimalizálása funkció használatakor a fényképek és videók kisebb méretű, vagyis kevesebb helyet igénylő verziója tárolható a készüléken, míg az eredeti, teljes felbontású verziók az iCloudban kapnak helyet. Amíg elegendő tárhellyel rendelkezik az iCloudban, annyi fényképet és videót tárolhat, amennyit csak szeretne.



Tehát ha az iCloud-fotók be vannak kapcsolva akkot az iPhoneonon kisebb felbontásu képek vannak.

Ha az eredetieket az iPhoneonon szeretnéd tárolni akkor kapcsold ki az iCloud-Fotókat. Vagy töltsd le a képeket az iCloudból a telefonra.

2022. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!